Naschoolse activiteiten

Naschoolse op school

Aanbod Schoolse Workshops

Vul het formulier in

LOCATIES

 Ons aanbod is volledig mobiel en kan op verplaatsing aangeboden worden. We hebben enkel een ruim lokaal en wifi nodig en we zijn vertrokken! Onze naschoolse activiteiten kunnen dus ook zonder probleem bij jou op school of in de gemeente ingebed worden in de vrijetijdswerking.

PRIJS

De prijs  is afhankelijk van het soort naschoolse workshop en duur van de workshop.

Neem
contact  met ons op voor een offerte.

PRAKTISCH

  • Groepen bestaan maximum uit 14 kinderen.
  • De workshop duurt telkens 60 minuten.

Onze naschoolse workshops

We kijken graag samen met jullie waar we de naschoolse opvang kunnen ondersteunen of een nieuwe invulling kunnen geven. De leeftijdsgroepen  bekijken we ook met plezier even samen. 


Op basis van de vraag stellen wij een planning op voor workshopreeksen van 6 tot 10 opeenvolgende workshops afhankelijk van wat het trimester toelaat (rekening houdend met feestdagen, facultatieve vrije dagen,...). Dit kan uiteraard variëren per school, en aangepast worden op de specifieke noden.


Administratie  kan zowel binnen ons beheer als binnen het beheer van de school.


Wil jij graag samen een naschoolse organiseren? Neem contact  met ons op via het formulier en we geven je graag een overzicht van de mogelijkheden!

Onze naschoolse workshops

Wil je graag weten welke naschoolse workshops we organiseren? Neem contact met ons op via het formulier en we geven je graag een overzicht van de mogelijkheden!

Contacteer ons

Contact Us

Share by: